Tlf.: +45 6531 3102    Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

Medarbejdere

Direktionen

Martin Steffensen

Martin Steffensen

Adm. direktør

E-mail: martin@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2653

Mikkel Steffensen

Mikkel Steffensen

Salgschef

E-mail: mikkel@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2652

 

Salg

Jesper W. Jørgensen

Jesper W. Jørgensen

Key Account Manager

E-mail: jesper@steffca.dk

Tlf. +45 3094 2654

Rene Jeppesen

Rene Jeppesen

Salgsingeniør

E-mail: rene@steffca.dk

Tlf. +45 2466 5030

Anette Frømsdorf

Anette Frømsdorf

Intern salg

E-mail: anette@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1452

Karina Andersson

Karina Andersson

Intern salg

E-mail: karina@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1454

Kitty Olsen

Kitty Olsen

Intern salg

E-mail: kitty@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1453

Jan Petersen

Jan Petersen

Intern salg

E-mail: jan@steffca.dk

Tlf. +45 7370 9197

Svend Burchardt

Svend Burchardt

Salgsingeniør

E-mail: svend@steffca.dk

Tlf. +45 9244 8915  

 

 

Indkøb

Martin J. Lauritsen

Martin J. Lauritsen

Indkøbschef

E-mail: mjl@steffca.dk

Tlf. +45 8140 2335

Lene Schmidt Dolleris

Lene Schmidt Dolleris

Indkøb

E-mail: lsd@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1457

 

Kvalitet

Peter Martinussen

Peter Martinussen

Dokumentation

E-mail: peter@steffca.dk

Tlf. +45 5251 3966

 

Produktion

Nermin Alijagic

Nermin Alijagic

Produktion og lagerchef

E-mail: nermin@steffca.dk

Tlf. +45 8140 9596

 

Økonomi

Lene Møller Nielsen

Lene Møller Nielsen

Økonomichef

E-mail: lene@steffca.dk

Tlf. +45 6335 1456

This website is using cookies
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue using the site, we'll assume that you are happy to receive all cookies on this website.
x